Дні зосередження міністрантів

Дні зосередження міністрантів
У січні та лютому відбулись регіональні дені зосередження для міністрантів трьох регіонів, провінції св. Архангела Михаїла.

У січні та лютому відбулись регіональні дені зосередження для міністрантів трьох регіонів, провінції св. Архангела Михаїла. Зустрічі проводились у м. Шаргород - південний регіон, с. Ключарки (Закарпаття) - західний регіон, та м. Полонне - центральний регіон.

Зустрічі розпочиналися із привітання, після чого одразу розпочиналась конференція на тему "Шукай миру і йди за ним", котру виголосив о. Ростислав. Потім розпочиналась праця в групах, на котрій розглядались питання, які міністранти задавали папі Франциску, під час XII Міжнародного паломництва міністрантів до Риму 31 липня 2018 р. Після підсумку праць в групах, міністранти адорували Господа в Пресвятих Дарах, а також мали можливість отримати таїнство примирення. Наступним пунктром дня, була Євхаристія, а на закінчення усі разом прямували до вертепу співаючи колядки, та вшановуючи поцілунком фігуру дитя Ісус. Після смачного обіду, міністранти вирушили хресною ходою, котру самі провадили, а на закінчення після спільного фото, з великою радістю поїхали по своїх домівках.


Усім міністрантам велика подяка за служіння Богу та людям!